Kariera

Content Creator

Bielsko-Biała, Poland

WhitePress® to ludzie, którzy działają z misją i pasją w digital marketingu. Wspólnie tworzymy i rozwijamy platformę, która opiera się na obszarach takich jak: publikacja artykułów, influencer marketing, copywriting i infografiki, efektywna promocja treści, analityka i raportowanie.

Nasze usługi skierowane są do "świadomych" klientów oraz do agencji interaktywnych, agencji SEO, domów mediowych i firm działających w branży e-PR. Współpracę zarówno z Pracownikami jak i Klientami realizujemy w oparciu o szacunek i jasne zasady.

Główna siedziba WhitePress® znajduje się w Bielsku-Białej i to tutaj zaczynaliśmy jako start-up. Obecnie stawiamy na rozwój naszych Pracowników, aby móc rozwijać również nasz produkt. Dzięki temu po 10 latach nasz zespół tworzy prawie 200 zaufanych osób na całym świecie. Dołącz do nas!

Potrafisz pisać? Masz wiedzę z zakresu digital marketingu, w tym SEO? Niestraszne Ci techniczne i produktowe treści, a także wnikliwy research zagranicznych źródeł?

Zapraszamy!

OBOWIĄZKI

  • Tworzenie treści: artykułów (m.in. z zakresu digital marketingu, SEO i SEM, influencer marketingu, social media), newsletterów, postów w social media, opisów, usług/promocji, landing page, zapowiedzi webinarów, scenariuszy video itp. w języku polskim i angielskim;
  • Sprawdzanie i korekta treści, w tym notek PR;
  • Research i aktualizacja artykułów;
  • Wsparcie kreatywne działu marketingu w kampaniach i projektach contentowych;
  • Współpraca z innymi działami podczas przygotowywania komunikatów;
  • Wsparcie w obsłudze firmowych social mediów (Facebook, Instagram, TIK TOK, LinkedIn).

WYMAGANIA

  • Doświadczenie w pisaniu treści marketingowych;
  • Znajomość zagadnień z zakresu digital marketingu (SEO, content marketing);
  • Doskonała znajomość języka polskiego;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Samodzielność, dobra organizacja pracy i chęć do rozwoju;
  • Kreatywność;
  • Mile widziane doświadczenie korektorskie;
  • Mile widziane doświadczenie w tworzeniu rolek i relacji;
  • Mile widziana znajomość Canvy;
  • UWAGA: Prosimy kandydatów o przesłanie w formularzu aplikacji przykładów własnych tekstów o tematyce z zakresu marketingu online (social media, content marketing, copywriting, reklama w sieci, SEO itp.).

OFERUJEMY

  • Pakiet benefitów (pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie, bezpłatne śniadania i owoce, imprezy integracyjne, dopłata do karty Multisport, #jogaoffice);
  • Możliwość rozwoju i uczestnictwa w wewnętrznych i zewnętrznych szkoleniach;
  • Pracę w międzynarodowym młodym zespole;
  • Stabilne warunki zatrudnienia na umowę o pracę i motywujące wynagrodzenie;
  • Sporo wewnętrznych inicjatyw i możliwość budowania własnej marki eksperckiej (webinary, wspólnie tworzona baza wiedzy o marketingu, uczestnictwo w konferencjach branżowych);
  • Nowoczesne biuro i najlepsza kawa w okolicy.
Lokalizacja
Doświadczenie
specjalista
Tryb pracy
stacjonarna
Rodzaj pracy
pełny etat
Sposób zatrudnienia
umowa o pracę
Możliwość rozpoczęcia od zaraz

Jak wygląda proces rekrutacji?

Przejrzyście! Szanujemy Twój czas, dlatego na każdym etapie otrzymasz od nas informację zwrotną.
1
Wstępna selekcja aplikacji
Jeżeli Twoje CV będzie odpowiadać naszym wymaganiom, to skontaktujemy się telefonicznie, żeby potwierdzić Twoje i nasze oczekiwania co do stanowiska. Jeżeli nie zadzwonimy, to z pewnością otrzymasz od nas maila z informacją zwrotną dotyczącą rekrutacji.
2
Rozmowa kwalifikacyjna
Jeżeli wstępna rozmowa będzie pozytywna, to Twoją aplikację oceni manager zespołu, do którego poszukujemy nowej osoby. Na tym etapie zaprosimy Cię już na rozmowę do naszego biura w Bielsku-Białej, gdzie będziemy mogli się lepiej poznać.
3
Czas na decyzję!
Ostatnim etapem będzie akceptacja warunków współpracy i podpisanie umowy. Powitamy Cię z szeroko otwartymi ramionami w naszej WhitePress'owej rodzinie.

Co oferujemy?

Cenimy work-life balance, dlatego gwarantujemy benefity, które sprawią, że Twoja praca w WhitePress® będzie jeszcze przyjemniejsza
Elastyczny czas pracy
Praca zdalna
Imprezy integracyjne
Dofinansowanie szkoleń
Owoce i śniadania
Karta MultiSport
Telefon służbowy
Przyjazne miejsce pracy
Możliwość awansu
Docenianie stażu pracy
Dodatkowe ubezpieczenia
Prywatna opieka medyczna

Co mówią o nas pracownicy?

Zobacz co u nas słychać