Noutăți despre WhitePress® International – ne-am extins în noi țări Europene

Actualizat: 2021-06-03
Se spune că apetitul vine mâncând. În cazul nostru, este vorba despre apetitul pentru activități internaționale. Dorim să vă informăm despre noile țări în care a fost lansată platforma WhitePress. Acum puteți publica articole în 19 limbi străine, cele mai noi adăugate fiind: Franța, Lituania, Letonia și Slovenia.
Publică articole astăzi
Înscrie-te gratuit

Portalurile franceze acum disponibile pentru marketeri

Echipa noastră internațională a făcut tot posibilul pentru a lansa plaforma pe piața franceză.

Care sunt rezultatele? Chapeau bas! Pe lângă obținerea primilor mari editori, a fost adăugată imediat opțiunea de a comanda conținut. Acum puteți beneficia de ajutorul redactorilor nativi în cazul în care doriți să publicați pe websiteurile franceze dar nu aveți conținutul pregătit.

Am început cu o listă de aproximativ 290 de portaluri dintre care se poate alege.

Contact - WhitePress.fr

Lituania și Letonia ni se alătură!

Suntem extrem de mulțumiți de extinderea afacerii noastre în două noi state baltice. Lituania și Letonia sunt tinere piețe Whitepress în care extindem platforma. În aceste țări am început cu câteva zeci de portaluri pe diverse tematici, unele dintre ele fiind parte din trst-urile naționale de presă. 

Lista website-urilor crește în fiecare săptămână. În Lituania s-au alăturat popularele portaluri pentru femei: moteris.lt, tavovaikas.lt, ve.lt, madeinvilnius.lt.

Asemeni Franței, marketerii au opțiunea de a comanda conținut în lituaniană și letonă.

Bun venit în Slovenia!

Acesta nu este finalul veștilor bune, ne deplasăm puțin mai jos pe harta continentului.

Tocmai a fost lansată platforma WhitePress Slovenia pentru cei care își direcționează activitățile de conținut către destinatari aflați în sudul Europei. Acum puteți comanda publicații pe website-urile marilor publisheri naționali precum ADRIA MEDIA LJUBLJANA, Media24 d.o.o., PRO PLUS d.o.o. czy Delo d.o.o.

Se lucrează constant la înregistrarea de noi website-uri. Echipa noastră verifică calitatea  portalurilor adăugate. Aici puteți beneficia de redactarea conținutului de către profesioniști nativi. 

Publicații în 19 limbi

Fiecare nouă țară în care se extinde platforma aduce noi provocări și cerințe specifice ale pieței. Suntem și mai fericiți să împărtășim progresul extinderii noastre internaționale.

Urmăriți-ne și fiți la curent cu toate noutățile postate de noi. Curând ne vom începe activitatea și în Portugalia.

Mai jos puteți găsi limbile în care putem publica:

Extindem treptat lista editorilor din toate țările în care operăm de la începutul expansiunii noastre externe.

Rețineți că prin publicarea internațională pe platforma WhitePress, puteți utiliza în continuare platforma în limba și moneda dumneavoastră și să generați facturi locale.

Ne vom ocupa de toate aspectele administrative – publicarea de articole prin intermediul WhitePress ar trebui să fie convenabilă și placută, inclusiv în limbi străine.

Aveți întrebări sau doriți să aflați mai multe informații despre publicațiile străine? Trimiteți-ne un email la adresa: office@whitepress.ro

 

 
Comentariile tale (0)
Editorii WhitePress își rezervă dreptul de a șterge comentariile ofensatoare adresate altor persoane și care conțin cuvinte vulgare sau nu sunt relevante asupra subiectului în cauză.
Administratorul datelor cu caracter personal ale persoanelor care utilizează site-ul whitepress.com [...] și toate subsite-urile sale (denumit în continuare: Site-ul) în sensul Regulamentului Parlamentului European și al Consiliului (UE) 2016/679 din 27 aprilie 2016 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date și de abrogare a Directivei 95/46/CE (denumit în continuare: RODO) este în comun "WhitePress" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością cu sediul social în Bielsko-Biała, la adresa ul. Legionów 26/28, înscrisă în Registrul Întreprinzătorilor din Registrul Național al Instanțelor Judecătorești ținut de Tribunalul Districtual din Bielsko-Biała, Secția a 8-a Economică a Registrului Național al Instanțelor Judecătorești sub numărul KRS: 0000651339, NIP: 9372667797, REGON: 243400145 și alte societăți din Grupul WhitePress (denumit în continuare: Administrator).

Prin abonarea la buletinul informativ, sunteți de acord cu trimiterea de informații comerciale prin intermediul mijloacelor de comunicare electronică, inclusiv, în special, prin e-mail, privind comercializarea directă a serviciilor și bunurilor oferite de WhitePress sp. z o.o. și de partenerii săi de afaceri de încredere interesați în comercializarea propriilor bunuri sau servicii. Temeiul juridic pentru prelucrarea datelor dumneavoastră cu caracter personal este interesul legitim al administratorului și al partenerilor săi [articolul 6 alineatul (1) litera (f) din RODO].

Aveți posibilitatea de a vă retrage în orice moment consimțământul pentru prelucrarea datelor dvs. personale în scopuri de marketing. Puteți găsi mai multe informații despre prelucrarea și temeiul prelucrării datelor dvs. cu caracter personal de către WhitePress sp. z o.o., inclusiv drepturile dvs., în Politica de confidențialitate.
Citește toate
  • Nu sunt încă comentarii pentru acest articol.
Administratorul datelor cu caracter personal ale persoanelor care utilizează site-ul whitepress.com [...] și toate subsite-urile sale (denumit în continuare: Site-ul) în sensul Regulamentului Parlamentului European și al Consiliului (UE) 2016/679 din 27 aprilie 2016 privind protecția persoanelor fizice în ceea ce privește prelucrarea datelor cu caracter personal și privind libera circulație a acestor date și de abrogare a Directivei 95/46/CE (denumit în continuare: RODO) este în comun "WhitePress" Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością cu sediul social în Bielsko-Biała, la adresa ul. Legionów 26/28, înscrisă în Registrul Întreprinzătorilor din Registrul Național al Instanțelor Judecătorești ținut de Tribunalul Districtual din Bielsko-Biała, Secția a 8-a Economică a Registrului Național al Instanțelor Judecătorești sub numărul KRS: 0000651339, NIP: 9372667797, REGON: 243400145 și alte societăți din Grupul WhitePress (denumit în continuare: Administrator).

Prin abonarea la buletinul informativ, sunteți de acord cu trimiterea de informații comerciale prin intermediul mijloacelor de comunicare electronică, inclusiv, în special, prin e-mail, privind comercializarea directă a serviciilor și bunurilor oferite de WhitePress sp. z o.o. și de partenerii săi de afaceri de încredere interesați în comercializarea propriilor bunuri sau servicii. Temeiul juridic pentru prelucrarea datelor dumneavoastră cu caracter personal este interesul legitim al administratorului și al partenerilor săi [articolul 6 alineatul (1) litera (f) din RODO]. Prin trimiterea formularului, declarați că ați citit Politica de confidențialitate.

Aveți posibilitatea de a vă retrage în orice moment consimțământul pentru prelucrarea datelor dvs. personale în scopuri de marketing. Puteți găsi mai multe informații despre prelucrarea și temeiul prelucrării datelor dvs. cu caracter personal de către WhitePress sp. z o.o., inclusiv drepturile dvs., în Politica de confidențialitate.
Citiți întregul articol
Articole recomandate