Noutăți despre WhitePress® International – ne-am extins în noi țări Europene

Actualizat: 2021-06-03
Se spune că apetitul vine mâncând. În cazul nostru, este vorba despre apetitul pentru activități internaționale. Dorim să vă informăm despre noile țări în care a fost lansată platforma WhitePress. Acum puteți publica articole în 19 limbi străine, cele mai noi adăugate fiind: Franța, Lituania, Letonia și Slovenia.
Publică articole astăzi
Înscrie-te gratuit

Portalurile franceze acum disponibile pentru marketeri

Echipa noastră internațională a făcut tot posibilul pentru a lansa plaforma pe piața franceză.

Care sunt rezultatele? Chapeau bas! Pe lângă obținerea primilor mari editori, a fost adăugată imediat opțiunea de a comanda conținut. Acum puteți beneficia de ajutorul redactorilor nativi în cazul în care doriți să publicați pe websiteurile franceze dar nu aveți conținutul pregătit.

Am început cu o listă de aproximativ 290 de portaluri dintre care se poate alege.

Contact - WhitePress.fr

Lituania și Letonia ni se alătură!

Suntem extrem de mulțumiți de extinderea afacerii noastre în două noi state baltice. Lituania și Letonia sunt tinere piețe Whitepress în care extindem platforma. În aceste țări am început cu câteva zeci de portaluri pe diverse tematici, unele dintre ele fiind parte din trst-urile naționale de presă. 

Lista website-urilor crește în fiecare săptămână. În Lituania s-au alăturat popularele portaluri pentru femei: moteris.lt, tavovaikas.lt, ve.lt, madeinvilnius.lt.

Asemeni Franței, marketerii au opțiunea de a comanda conținut în lituaniană și letonă.

Bun venit în Slovenia!

Acesta nu este finalul veștilor bune, ne deplasăm puțin mai jos pe harta continentului.

Tocmai a fost lansată platforma WhitePress Slovenia pentru cei care își direcționează activitățile de conținut către destinatari aflați în sudul Europei. Acum puteți comanda publicații pe website-urile marilor publisheri naționali precum ADRIA MEDIA LJUBLJANA, Media24 d.o.o., PRO PLUS d.o.o. czy Delo d.o.o.

Se lucrează constant la înregistrarea de noi website-uri. Echipa noastră verifică calitatea  portalurilor adăugate. Aici puteți beneficia de redactarea conținutului de către profesioniști nativi. 

Publicații în 19 limbi

Fiecare nouă țară în care se extinde platforma aduce noi provocări și cerințe specifice ale pieței. Suntem și mai fericiți să împărtășim progresul extinderii noastre internaționale.

Urmăriți-ne și fiți la curent cu toate noutățile postate de noi. Curând ne vom începe activitatea și în Portugalia.

Mai jos puteți găsi limbile în care putem publica:

Extindem treptat lista editorilor din toate țările în care operăm de la începutul expansiunii noastre externe.

Rețineți că prin publicarea internațională pe platforma WhitePress, puteți utiliza în continuare platforma în limba și moneda dumneavoastră și să generați facturi locale.

Ne vom ocupa de toate aspectele administrative – publicarea de articole prin intermediul WhitePress ar trebui să fie convenabilă și placută, inclusiv în limbi străine.

Aveți întrebări sau doriți să aflați mai multe informații despre publicațiile străine? Trimiteți-ne un email la adresa: office@whitepress.ro

 

 
Comentariile tale (0)
Editorii WhitePress își rezervă dreptul de a șterge comentariile ofensatoare adresate altor persoane și care conțin cuvinte vulgare sau nu sunt relevante asupra subiectului în cauză.
Datele tale personale sunt administrate de WHITEPRESS SRL., cu sediul social în Oradea, str. A.D.Xenopol nr 30, jud. Bihor,. Datele cu caracter personal furnizate în timpul înregistrării pe contul utilizatorului sunt prelucrate în vederea prestării serviciului selectat,prin acceptarea termenilor serviciului respectiv, inclusiv primirea de informații prin mijloace de comunicare electronica, în special e-mailuri,cu privire la stadiul implementării serviciului , precum și de a informa asupra modificărilor sau noilor funcționalități ale platformei WhitePress®. Temeiul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal în acest sens este articolul 6 alineatul (1) litera (b) și articolul (6) alineatul (1) litera (f) din GDPR. La acordul suplimentar acordat pentru prelucrarea datelor în scopuri de marketing al WHITEPRESS SRL și al entităților interesate să își promoveze propriile bunuri sau servicii, WHITEPRESS SRL va trimite periodic prin e-mail sau telefonic (în funcție de natura consimțământului acordat) , informații comerciale referitoare la conferințe , training-uri și evenimente organizate și recomandate, precum și alte informații de marketing. Temeiul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal în acest sens este articolul 6 alineatul (1) litera (a) din GDPR. Poți găsi mai multe informații despre prelucrarea datelor cu caracter personal în Politica noastră de confidențialitate.
Citește toate
  • Nu sunt încă comentarii pentru acest articol.
Datele tale personale sunt administrate de WHITEPRESS SRL., cu sediul social în Oradea, str. A.D.Xenopol nr 30, jud. Bihor,. Datele cu caracter personal furnizate în timpul înregistrării pe contul utilizatorului sunt prelucrate în vederea prestării serviciului selectat,prin acceptarea termenilor serviciului respectiv, inclusiv primirea de informații prin mijloace de comunicare electronica, în special e-mailuri,cu privire la stadiul implementării serviciului , precum și de a informa asupra modificărilor sau noilor funcționalități ale platformei WhitePress®. Temeiul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal în acest sens este articolul 6 alineatul (1) litera (b) și articolul (6) alineatul (1) litera (f) din GDPR. La acordul suplimentar acordat pentru prelucrarea datelor în scopuri de marketing al WHITEPRESS SRL și al entităților interesate să își promoveze propriile bunuri sau servicii, WHITEPRESS SRL va trimite periodic prin e-mail sau telefonic (în funcție de natura consimțământului acordat) , informații comerciale referitoare la conferințe , training-uri și evenimente organizate și recomandate, precum și alte informații de marketing. Temeiul pentru prelucrarea datelor cu caracter personal în acest sens este articolul 6 alineatul (1) litera (a) din GDPR. Poți găsi mai multe informații despre prelucrarea datelor cu caracter personal în Politica noastră de confidențialitate.
Citește mai mult
Articole recomandate