Optimizarea SEO on page este esențială pentru a atrage mai mulți vizitatori și a îmbunătăți vizibilitatea site-ului tău. De la titluri și meta-descrieri până la structura URL-urilor și calitatea conținutului, fiecare element al site-ului trebuie optimizat pentru a satisface atât nevoile utilizatorilor, cât și criteriile motoarelor de căutare. Scopul principal? Creșterea traficului organic și a vizibilității online.